فیلترمحصولات تقویتی USN

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

USN یکی از سریع‌ترین برندهای تغذیه ورزشی با رشد سریع در جهان است که مکمل‌های غذایی با کیفیت بالا در کلاس جهانی را برای بهینه‌سازی سلامت و عملکرد ورزشی ارائه می‌کند.
این شرکت در سال 2000 توسط Albé Geldenhuys تاسیس شد و در خط مقدم تحقیقات تغذیه ورزشی با هدف ایجاد مکمل های تغذیه ورزشی موثر - که توسط ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای استفاده می شود - به طور گسترده در دسترس بوده است.
با تمرکز اختصاصی بر استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت، محصولات علمی مرتبط، آزمایشگاه های مستقل برای آزمایش کیفیت و توزیع موثر و در دسترس بودن بین المللی، جذابیت و تقاضا برای محصولات ما همچنان در حال افزایش است.

عملکرد ورزشی، کنترل وزن و مکمل‌های عضله‌سازی سنگ بنای محصولات برتر USN و محصولات سلامتی و نوشیدنی‌ها و بارها (از سال 2006) بوده است.


ارزش های ما.
یک تیم - با هم کار کنید، حمایت کنید و به موفقیت برسید.

ما یک تیم هستیم و هر چالشی را با هم انجام می دهیم. همه ما آستین‌هایمان را بالا می‌زنیم و در صورت نیاز درگیر می‌شویم. هر فرد نقشی حیاتی در تیم ما دارد و همه ما با هم موفقیت را جشن می گیریم.

مسئولیت پذیری - آن را ببینید، مالک آن باشید و آن را انجام دهید.

ما مالکیت اعمال خود را می پذیریم و برای رسیدن به اهداف تلاش می کنیم. اگر مشکلی وجود دارد، ما به بهترین راه برای حل آن فکر می کنیم.

جاه طلبی - تمایل شدید برای دستیابی به خود و کسب و کار

ما دنبال کننده و دنبال کننده رویا هستیم. ما با هم کار می کنیم تا پیشرفت کنیم و برند را به جلو ببریم تا بتوانیم با هم عظمت را دنبال کنیم.

اشتیاق - عاشق کاری که انجام می دهید و الهام بخش دیگران باشید

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم. ما دوست داریم به مردم در سراسر جهان کمک کنیم تا محصول تغذیه ورزشی کامل خود را پیدا کنند و به آنها کمک کنیم به اهداف خود برسند.


افراد با کیفیت، برند با کیفیت.
USN افرادی را استخدام می کند که ویژگی های مشخصه برند را منعکس می کنند - حرفه ای، متعهد به برتری، سلامتی آگاه و هدف محور. کیفیت و مسئولیت‌پذیری ارزش‌های زیربنای جهانی USN هستند، و این در نحوه انجام کسب‌وکارمان و نحوه رفتار کارکنان ما منعکس می‌شود. کسب و کار ما بر اساس اصول اخلاقی بنیانگذار برند بنا شده است و این هرگز به هیچ وجه به خطر نمی افتد.