فیلترمحصولات تقویتی نیچرمید

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تعهد ما به سلامتی شما در هسته اصلی هر محصولی است که می سازیم - با مواد اولیه با کیفیت بالا و با پشتوانه 50 سال تحقیق، علم و نوآوری. ما راه‌حل‌های مبتنی بر علم را با برند Nature Made ایجاد می‌کنیم تا در هر مرحله متناسب با نیازهای سبک زندگی شما باشد.

تاریخ ما
با پشتوانه علم و تعهد به کیفیت، Nature Made در سال 1971 توسط بری پرسمن و هنری بوردیک تأسیس شد که معتقد بودند جایگزین بهتری برای سلامت طولانی مدت نسبت به داروهای تجویزی وجود دارد. امروزه، Nature Made برند شماره 1 ویتامین و مکمل توصیه شده توسط داروسازان در 9 بخش محصول است.

کیفیت ما
اگر اینقدر به آنچه در بدنتان می گذرد اهمیت می دهید، ما معتقدیم که باید بهترین کیفیت را داشته باشد. ما برای اطمینان از اینکه ویتامین‌ها و مکمل‌های ما در صورت امکان USP تأیید شده‌اند، مرحله اضافی را انجام می‌دهیم. به این معنی که آنها از نظر خلوص و قدرت توسط داروسازی ایالات متحده آزمایش شده اند، بنابراین شما می دانید که چیزهای خوب را دریافت می کنید.

کارشناسان ما
کارشناسان ما به طور معمول علم تغذیه در حال ظهور را دنبال می کنند تا به طور مداوم راه حل های مبتنی بر علم را توسعه دهند. در کارکنان ما دکترا، یک دکتر طبیعی و متخصصین تغذیه ثبت شده داریم که نوآوری را هدایت می کنند و آموزش سلامت و تندرستی را هدایت می کنند.

 

داروسازی ایالات متحده چیست؟
داروسازی ایالات متحده (USP) یک سازمان علمی و غیرانتفاعی است که استانداردهای کیفیت عمومی شناخته شده فدرال را برای داروها، مکمل های غذایی و غذاها تعیین می کند. USP از سال 1820 استانداردهایی را ایجاد کرده است و امروزه استانداردهای USP توسط تولید کنندگان و تنظیم کننده ها در بیش از 140 کشور استفاده می شود. در حالی که دیگران ممکن است مهر و موم های تست و کیفیت ارائه دهند، USP تنها سازمان تنظیم استاندارد است که در قانون فدرال ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است که تأیید شخص ثالث را ارائه می دهد.