فیلتر


محصولات برند روگین

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

برای مردان روگین یک محلول شامل ماینوکسیدیل 5% برای مقابله با ریزش مو و برای کمک به رویش مو می باشد. البته لازم بذکر است که برای زنان نیزفرم محلول روگین بصورت 2% موجود می باشد

چرا روگین توصیه ی اول بیشتر متخصصان پوست در دنیا می باشد؟ زیرا علاوه بر قطع ریزش مو به رویش مجدد مو نیز کمک میکند. بیش از 80% از افرادی که روگین را استفاده کرده اند، بهبود یافته اند. تنها محلول (SOLUTION) مورد تائید اداره دارو و غذای آمریکا (FDA) می باشد. آثار و نتایج مثبت روگین: طی 3-2 هفته ریزش موهای شما کمی افزایش می یابد این بدان معنی می باشد که موهای سست در حال ریزش بوده و بتدریج موهای تازه در حال رویش می باشند. بسته بنوع مو، طی 8-4 هفته و در بعضی از افراد 16-4 هفته ریزش مو بطور کامل قطع شده و بتدریج موهای جدید که در ابتدا نرم، بدون رنگ و کرک مانند می باشند شروع به رویش می کنند. طی 6 ماه استفاده مداوم از روگین موهای تازه روییده از نظر رنگ و ضخامت شبیه سایر موها می باشند. اوج اثربخشی روگین 9-6 ماه بعد از استفاده از روگین می باشد. اگر شما بعد از استفاده از روگین رویش مو را تجربه نمودید استفاده مداوم از این محصول ضروری می باشد در غیر اینصورت موهای روییده شده با کمک روگین، بعد از 4-3 ماه دوباره دچار ریزش خواهند شد.

چه کسانی بهترین نتیجه را از روگین می گیرند؟ اگر ریزش مو و طاسی سر شما در مدت زمان کوتاهی رخ داده باشد. اگر ریزش مو و طاسی سر شما کم می باشد.

نحوه استفاده از روگین: برای نتیجه بهتر، این محصول را 2 بار در روز و هربار باندازه ی نصف در قوطی، آن را مستقیما روی پوست سر در ناحیه ای که دچار ریزش تدریجی و یا طاسی می باشد بمالید. استفاده بیش از اندازه نه تنها نتیجه بهتری در بر نخواهد داشت بلکه با عوارضی نیز همراه خواهد بود.

زمان استفاده از روگین: روگین را ۱ بار در صبح و ۱ بار در شب استفاده نمایید. بعد از هر بار استفاده اجازه دهید که مو و پوست سرتان خشک شود و حتی الامکان سعی نمایید قبل از هر بار استفاده از روگین سرتان را شسته و کاملا خشک نمایید.شبها قبل از خواب اگر روگین را استفاده کرده اید سرتان را بشویید.

روش استفاده ازمحلول روگین: قبل از هر چیزی محلی را که میخواهید روگین را در آنجا بمالید با دست به چند قسمت تقسیم نمایید مثلا یک فرق باز نمایید تا جذب روگین بهتر انجام گیرد.درب قوطی حاوی روگین رابازنمائید.بوسیله قطره چکان موجودحدودا 3ccازقطره راروی منطقه دارای ریزش بریزید.ومنطقه رابه آرامی ماساژدهید. درب قوطی را باز کنید مویتان را پخش کنید بوسیله قطره چکان محلول را بریزید روی سر بمالید بعد از اینکه محلول را روی سرتان مالیدید سریعا دستانتان را ۳-۲ بار با آب و صابون بشویید. سپس درب قوطی را ببندید.